Warning: A non-numeric value encountered in /home/biealt/domains/bizea.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5610

Vinys, vinukai

Showing all 12 results

Įsigijus nuosavą butą ar namą lydi džiaugsmas ir toliau seka būsto įrengimo rūpesčiai, kurie ne visada būna nemalonūs. Atliekant būsto remontą iš anksto reikia nepamiršti ir apgalvoti ne tik didžiausias namo konstrukcijos dalis, apdailos darbus, stambius pirkinius, bet ir smulkius įrankius, tvirtinimo detales, kurių įsigyjama nemenkais kiekiais, todėl susirado ir gana nemažos piniginės išlaidos. Vienos iš tokių smulkių sutvirtinimo detalių – vinys – neabejotinai naudojamos visuose namuose, su kuriomis tikriausiai yra susidūręs kiekvienas, todėl puikiai žinome, kaip jos atrodo. Priklausomai nuo darbų pobūdžio ir naudojamų medžiagų, paviršių tvirtumo bei tankumo reikia įsigyti tam tikros rūšies vinis. Su jomis dirbti paprasta, nereikia specialaus išmanymo ar pasiruošimo, todėl kartais darbai, kur naudojamos vinukės, atliekami ir pačių būsto savininkų.

Vinukės naudojamos dviejų ar kelių paviršių, sluoksnių sutvirtinimui, gali būti pasitelkiamos papildomai sustiprinant jau suklijuotas detales. Tam tikriems darbams turi būti naudojami pritaikyti vinukai, pavyzdžiui, stogo dangai (priklausomai nuo dangos rūšies, reikia pasirinkti ir geriausiai tinkančią vinukių rūšį), grindjuostėms, apdailai, baldams ir t.t. Skirtingiems objektams reikalingos nevienodo ilgio, pločio ir specialių formų vinukės, kadangi pasirinkus per siauras ir trumpas vinis, jos nepakankamai sutvirtins jungiamus objektus, o per ilgos gali išlįsti per kalamą paviršių. Taip pat galima pasirinkti reikiamo dydžio vinių galvą. Tiesa, kartais specialiai pasirenkamos ilgesnės vinukės, kurios išlindusios yra užlenkiamos ir sukalamos. Taip asmenys apsaugomi nuo galimų susižalojimų ir tvirčiau laikomi sukaltieji paviršiai.

Skirtingo metalo, nevienodo dydžio gaminiai sukurti individualių darbų atlikimui, dažniausiai naudojamos metalinės, tačiau rinkoje yra plieninių, žalvarinių, aliuminių ir net plastikinių vinių, kurios dažniausiai naudojamos gėlynų, alpinariumų, plastikinių bortų sutvirtinimui. Pagal rūšis skiriamos: stoginės, statybinės, šiferinės, bituminės, tolinės, sraigtinės, rievinės, įpjautinės, žiedinės, inkarinės, dekoratyvinės apdailos, dailylenčių vinys, kurios gali būti ir su padidinta galva. Vinies ilgis, šerdies ir galvutės diametras matuojamas milimetrais. Tos pačios rūšies vinukės šiais išmatavimais gali skirtis, todėl žinant, kokios rūšies vinių reikia galima pasirinkti ir pageidaujamo dydžio sutvirtinimo detales, tinkančias reikiamiems paviršiams sutvirtinti.

Mūsų įmonė parduoda atskirai po vieną įvairių rūšių vinis bei vinis ritėse, kurios pritaikytos naudoti su viniakalėmis. Priklausomai nuo objekto, pravartu pasirinkti reikiamos spalvos dažytas, cinkuotas vinis, pavyzdžiui, juodas, rudas, raudonas, cinkuotas geltonai. Spalvų gama atitinka dažniausiai eksterjere ir interjere sutinkamas detales, medžiagas arba yra nesunkiai prie to priderinamos. Todėl dažniausiai net nėra matomos atlikus darbus.

Galima pirkti mažą ar didesnį vinukių kiekį, be abejo, gamintojai, tiekėjai ir pardavėjai suteikia didesnes nuolaidas vienu kartu įsigyjant gausesnį skaičių gaminių. Tad labai pravartu apsigalvoti ir/ar su konsultantu pasitarti, kiek vinių gali reikėti norimam objektui sutvirtinti. Tokiu būdu stipriai neapsiriksite, o jei ir liks keli vinukai nebus gaila jų išmesti ar pasidėti sau kitam kartui, kaip atsargai. Visada geriau įsigyti jų daugiau, kadangi pritrūkus kelių vinių tenka tik dėl to keliauti į statybinių prekių parduotuvę ir ieškoti tokių pačių, kurių galite ir nerasti. O jei darbus pasilikote savaitgaliui, kada dirba tikrai ne visos parduotuvės, pritrūkus vinukių, remontą gali tekti atidėti vėl iki kitų laisvų dienų. Taigi, jei nenorite mesti darbų ir strimgalviais lėkti ieškoti į parduotuves tokių pačių vinių, tuomet nepagailėkite ir vienu kartu įsigykite jų pakankamai. Likutį galėsite panaudoti prireikus papildomai pafiksuoti ir sutvirtinti vykdomą darbą arba kito remonto metu.

Sprendimas: dev4you.lt