Apie mus

APIE MUS

UAB „BizeA“ sėkmingai vykdo veiklą jau nuo 2002-ųjų. Esame vienos iš didžiausių ir perspektyviausių Lenkijos ir Vokietijos kompanijos, tokiu pačiu pavadinimu, oficialus atstovas, tiekiantis Lietuvos rinkai aukščiausios kokybės sujungimo techniką.

Tarptautinė kompanija „BIZEA“ sukurta bendradarbiaujant su Vokietijos gamintoja „BEA“, tiekiančia pneumatinę bei dujinę techniką, ir Lenkijos įmone „BIZON“, gaminančia metalinius sujungimo elementus.

Vokietijos gamintoja „BEA“ turi šimtametes įrankių gaminimo tradicijas, grįstas vokiška kokybe, racionalumu ir preciziškumu, todėl čia gaminama sujungimo technika pasižymi itin aukšta kokybe, tiksliu bei našiu darbu.

Žinomos Lenkijos bendrovės „BIZON“ sąsajos, vinys, kaiščiai ir kita produkcija gaminama pagal šiuolaikišką ir pažangią technologiją iš aukštos rūšies cinkuoto, nerūdijančio plieno ar aliuminio. Šios įmonės ilgametė patirtis bei technologiniai sprendimai leidžia užtikrinti kokybiškos sujungimo produkcijos tiekimą.

Na, o mes, UAB „BizeA“, specializuojamės sujungimo technikos bei produkcijos didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje. Taip pat siūlome italų firmos „ALFAMACCHINE“ įrenginius pjovimui bei jungimui kampu. Taigi, mes savo klientams siūlome tik aukštos kokybės, patikimus prietaisus bei detales, kurių dėka Jūsų darbas taps spartesnis, tikslesnis ir ekonomiškesnis.

UAB „BizeA“ komanda garantuoja profesionalią pagalbą gamybos automatizavimo klausimais. Taip pat ilgalaikį ir savalaikį kalimo įtaisų bei jungiamųjų detalių tiekimą.

Siūlome:

BEA pneumatinius ir dujinius kalimo įtaisus; BEA ir BIZON gamybos sąsagas, vinis, kaiščius, termoklijus ir k.t. jungiamąsias detales;

Teikiame:

Greitą, ilgalaikę ir kokybišką BEA pneumoinstrumentų garantinę ir pogarantinę priežiūrą bei remontą;

Garantuojame:

Profesionalią pagalbą gamybos automatizavimo klausimais. Ilgalaikį ir savalaikį kalimo įtaisų bei jungiamųjų detalių tiekimą.