Warning: A non-numeric value encountered in /home/biealt/domains/bizea.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5610

UAB „BizeA” sėkmingai veiklą vykdo  nuo 2002 metų. Esame vienos didžiausios ir perspektyviausios Lenkijos ir Vokietijos kompanijos (tokiu pačiu pavadinimu BIZEA) oficialus atstovas, tiekiantis Lietuvos rinkai aukščiausios kokybės sujungimo techniką.

Tarptautinė kompanija BIZEA sukurta bendradarbiaujant Vokietijos gamintojai BEA, tiekiančiai pneumatinę bei dujinę techniką, ir Lenkijos įmonei BIZON, gaminančiai metalinius sujungimo elementus.

 Vokietijos bendrovė BEA turi šimtametes įrankių gaminimo tradicijas, grįstas vokiška kokybe, racionalumu ir preciziškumu, todėl gaminama sujungimo technika pasižymi itin aukšta kokybe, tiksliu ir našiu darbu.

 Žinomos Lenkijos bendrovės BIZON sąsagos, vinys, kaiščiai ir k.t. produkcija gaminama pagal šiuolaikišką ir pažangią technologiją iš aukštos rūšies cinkuoto, nerūdijančio plieno ar aliuminio. Šios įmonės ilgametė patirtis bei techologiniai sprendimai leidžia užtikrinti kokybiškos sujungimo produkcijos tiekimą.

BizeA - apie mus

Apie mus

Specializuojamės sujungimo technikos ir produkcijos didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje.

Siūlome tik aukštos kokybės, patikimus pneumatinius kalimo įtaisus bei jungiamąsias detales, kurių dėka Jūsų darbas taps spartesnis, tikslesnis ir ekonomiškesnis.

Siūlome:

BEA pneumatinius ir dujinius kalimo įtaisus;
BEA ir BIZON gamybos sąsagas, vinis, kaiščius, termoklijus ir k.t. jungiamąsias detales;
Italų firmos ALFAMACCHINE įrenginius pjovimui ir jungimui kampu;
Įvairios paskirties priedus darbui su pneumoinstrumentais: oro pajungimo žarnos, paruošimo blokai, įvairios jungtys, speciali alyva ir kt.

BizeA - siūlome
Teikiame:

Greitą, ilgalaikę ir kokybišką BEA pneumoinstrumentų garantinę ir pogarantinę priežiūrą bei remontą;

Garantuojame:

Profesionalią pagalbą gamybos automatizavimo klausimais. Ilgalaikį ir savalaikį kalimo įtaisų bei jungiamųjų detalių tiekimą.

Įrankiai

BizeA - sprendimai, garantuojantys kokybę!

Sprendimas: dev4you.lt