Warning: A non-numeric value encountered in /home/biealt/domains/bizea.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5610

Kabės - sąsagos

Showing 1–21 of 22 results

Atliekant įprastus ar ne itin kasdieniškus namų apdailos, baldų remonto darbus dažniausiai didžiausias dėmesys skiriamas naudojamoms medžiagoms, jų komponentams, reikalingiems įrankiams. Pagal tai sudaromas bendras remonto biudžetas, tačiau svarbu nepamiršti, jog į galutinę kainą taip pat reikia įtraukti ir kitas smulkias remonto detales, pavyzdžiui, sujungimo elementus: vinis, kabes, sąsagas ir pan., kurios atsakingos už patikimą ir ilgalaikį medžiagų sutvirtinimą. Nuo jų kokybės ir tinkamų įrankių priklauso galutinis gaminių patvarumas ir ilgaamžiškumas. Be to, įvairios tvirtinimo detalės gali kainuoti net iki 5-10 proc. visų atliekamų medienos darbų, tad pravartu iš anksto žinoti jų naudojimo ypatybes, galimą asortimentą.

Kabių-sąsagų panaudojimo variantai, eksploatacijos savybės

Tvirtinimo elementai – kabės yra plačiai naudojamos tiek stambioje pramonėje, tiek smulkiam buitiniam namų remontui atlikti: medienos apdirbimo sferoje (gaminant padėklus, paletes), statyboje, baldų gamyboje (apmušant baldų apmušalus) ir atliekant kitus namų remonto bei apdailos konstrukcijų sutvirtinimo darbus (montuojant sienų plokštes ir medines dailylentes, tvirtinant plintusus ir t.t.). Gali būti pasitelkiamos eksploatacijai namų ar lauko sąlygomis, kadangi naudojimui lauke jos specialiai apsaugomos paviršių padengiant korozijai ir drėgmei atspariomis medžiagomis (dažniausiai tam tikslui pasiekti naudojamas cinkavimas), nes įvairūs išorės veiksniai akivaizdžiai ir greitai silpnina tvirtinimo detalių pagrindines savybes, dėl ko ilgainiui gali nukentėti ir visos konstrukcijos stabilumas. Norint geriausios kokybės galima įsigyti plieno tvirtinimo detales: tokios kainuoja brangiau, tačiau ir jų patvarumas bei ilgaamžiškumas lenkia kitų medžiagų gaminius, tad neteks rūpintis greitu kabių keitimu naujomis.

Sujungimui reikalingos sąsagos būna įvairių dydžių, todėl galima pasirinkti reikiamo pločio ir ilgio gaminius: nuo mažų iki didesnių išmatavimų, labiausiai atsižvelgiant į darbo pobūdį, reikiamas sujungti medžiagas, paviršius. Lyginant su dviejų vinių galimybėmis, vienos kabės tvirtumas yra didesnis, todėl galutinis rezultatas sujungus gaminius kabėmis (medžiagą prie faneros ir pan.) būna patvaresnis nei tvirtinant įprastomis vinimis. Priklausomai nuo medžiagos storio turi būti naudojamos reikiamo pločio kabės: siauresnės pasitelkiamos medienos ir kitų dangų tvirtinimui, o platesnės – darbui su plonesniu audiniu.

Mūsų įmonė užsiima tiek didmenine, tiek mažmenine prekyba, todėl galime įgyvendinti skirtingus klientų poreikius. Čia galima įsigyti skirtingo kiekio kabių pakuotes, perkant didesnį jų skaičių vieneto kaina yra mažesnė, todėl pirmiausia pravartu apskaičiuoti, kiek maždaug kabių reikės. Jei nenumanoma, galima pasitarti su konsultantu, kuris padės apsispręsti. Kadangi sujungimo ir tvirtinimo detalės kainuoja beveik dešimtadalį medienos darbų kainos, tad pravartu iš pirmo karto pasirinkti tinkamus gaminius, jog vėliau nereikėtų pirkti naujų. Kadangi esame stabiliai įsitvirtinę rinkoje, todėl čia visada galima rasti reikalingų prekių atsargas, todėl nebūtina įsigyti didesnio kiekio nei reikia. Jei klientas pritrūksta reikalingų medžiagų, visada pasirūpinsime jų papildymu.

Įranga, su kuria naudojamos kabės

Kabės naudojamos kartu su specialiais įrankiais – kabiakalėmis, kurios padeda visiškai nesudėtingai atlikti tvirtinimo darbus. Stipri jų veikimo galia padeda be vargo įkalti sąsagas į reikiamus sujungti paviršius. Jei kabiakalę jau turite, tuomet pagal ją pasirinkite reikiamo dydžio kabes, tik žiūrėkite ar toks kabių dydis tinkamas darbams, kuriuos planuojate atlikti. Jeigu turima kabiakalė pritaikyta darbui su kitokio išmatavimo kabėmis, tuomet verta apsvarstyti naujos pirkimo variantą, kadangi naudojant kabes su nepritaikyta technika, jos neužtikrins reikiamo sujungimo rezultato. Tad, jei siekiama profesionalaus ir kokybiško rezultato reikia pasirinkti tinkamo dydžio jungiamąsias detales, kurias būtina naudoti su specialiai pritaikyta įranga.

Sprendimas: dev4you.lt