Warning: A non-numeric value encountered in /home/biealt/domains/bizea.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5610

Kabiakalės - sąsagų kalimo įrankiai

Atliekant smulkius ar didesnius namų remonto, statybos darbus dažnai reikia atlikti ir labiau specifines užduotis, kurias padaryti galima tik pasitelkus tam specialiai pritaikytus įrankius. Pavyzdžiui, prireikus sutvirtinti medieną tarpusavyje ar su kita medžiaga, audiniu, turi būti naudojami tinkami tvirtinimo elementai (kabės, sąsagos, vinys) ir jų įranga (viniakalės, kabiakalės), kas padeda tiksliau ir greičiau padaryti visas užduotis. Tiesa, kai kurių darbų be specialių įrankių neatliksime visai, kadangi kabes profesionaliai įkalti galima tik specialiomis kabiakalėmis, kurios gali būti elektrinės ar pneumatinės – veikiančios suspausto oro pagalba.

Kabiakalių pritaikymo ir naudojimo sfera

Kabiakalė dažniausiai pasitelkiama ir naudojama medienos apdirbimo, statybų pramonėse, įvairių kietų medžiagų, dalių ir skirtingų paviršių sujungimui, kur reikia tvirto, tvarkingo bei kruopštaus darbo rezultato, išsilaikymo. Jos yra tinkamos ir izoliacinių medžiagų, plėvelių, tekstilės apmušalų sujungimui, sutvirtinimui. Įrankių pagalba įvairius paviršius sujungsite greitai ir tiksliai, tereikia tvirtai laikyti įrankį, kuris visą smūgio darbą atlieka už Jus. Nereikia baimintis dėl saugumo, kadangi naujausi produktai gaminami pagal griežtus ES reikalavimus, todėl pasižymi saugiu naudojimu ir veikti gali tik darbo padėtyje, tad, susižalojimų tikimybė mažėja iki minimumo.

Kai kurios iš jų pritaikytos darbui tik su kabėmis, o kitas galima naudoti ir su vinimis. Mūsų įmonė siūlo plonos, vidutinio storio ar storos vielos įrankius, įrankius skirtus naudoti su plačiomis kabėmis ar kombinuotus (kelių funkcijų) gaminius. Įrankį rinktis pravartu priklausomai nuo to, kokias medžiagas planuojama sujungti, kokias užduotis numatoma atlikti jų pagalba ir kokios tvirtinimo detalės tam bus naudojamos.

Kas aktualu renkantis kabiakalę:

• Kabiakalė gali būti naudojama lengvų ar sudėtingesnių darbų atlikimui, todėl įsigyjant šį gaminį verta tiksliai žinoti, kokį darbą su ja atliksite. Be to, svarbu įvertinti, su kokiomis medžiagomis įrankiai bus naudojami: kietų paviršių tvirtinimui tarpusavyje ar skirtingų dalių sujungimui.
• Taip pat įvertinkite, kokio dydžio kabių-sąsagų reikės suplanuotų projektų įgyvendinimui, kokias naudosite dažniausiai. Skirtingi gaminiai yra pritaikyti darbui tik su tam tikro dydžio kabėmis, tačiau šis dydis gali šiek tiek varijuoti. Gamintojas ant gaminio ar instrukcijoje nurodo, kokios kabių išmatavimų ribos yra leidžiamos.
• Renkantis gaminį aktualu atsižvelgti, kokiam: pramoniniam ar buitiniam, naudojimui jis yra skirtas. Pramoniniam naudojimui gaminami tvirtesni gaminiai, specialiai sukurti daugkartiniam darbui, dažniausiai yra galingesni ir atitinkamai kainuoja brangiau. Tačiau tai nereiškia, jog buitiniam naudojimui sukurti įrankiai stipriai nusileidžia savo savybėmis. Tai puikus pasirinkimas, jei planuojama kabiakalę naudoti ne vieną kartą, todėl nuomotis įrankio paprasčiausiai nebūtų verta.
• Įvertinkite įmonę, iš kurios planuojate įsigyti: patikimos bendrovės naujiems gaminiams suteiks ilgalaikę garantiją, kas aktualu, jei norite, kad įrankis tarnautų visą numatytą eksploatacijos laiką. Tuomet tik pastebėjus gedimą kabiakalę galima pateikti atsakingam asmeniui ir taip išvengti rimtesnių bėdų.

Įrankius galima naudoti ir darbui ant matomo paviršiaus, kadangi veikia tiksliai, neapgadina sujungiamų paviršių. Be to, yra įvairių kabių, pagamintų iš skirtingų metalo rūšių, dažytų tam tikromis spalvomis, todėl galutinis rezultatas, sutvirtinus kabėmis, nebus ryškiai matomas. Tuo labiau visai nekris į akis, kadangi kabės, vinys bus įkalti tolygiai, tvarkingai. Be abejo, priklauso ir nuo darbą atliekančiojo asmens įgūdžių, tad visada rekomenduojama pirmiausia jėgas išbandyti ant mažiau matomos daikto, baldo, vietos, sujungiant skirtingus paviršius. Verta nepamiršti, jog tvirtinant nevienodo tankio medžiagas reikia pasirinkti tinkamo pločio ir ilgio kabes. Kuo plonesnė medžiaga jungiama su kieta, tuo platesnio ilgio turi būti kabės, o jungiant kietus paviršius jungiamosios dalys turėtų būti siauresnės, bet ilgesnės.

Sprendimas: dev4you.lt