Warning: A non-numeric value encountered in /home/biealt/domains/bizea.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5610

Dujiniai įrankiai - dujinės viniakalės

Vinis kalti rankomis naudojant plaktuką jau yra atgyvena, taip pat tai gerokai pavojingiau, nei naudotis moderniu bei šiuolaikišku statybiniu išradimu – viniakalėmis. Dujinė viniakalė – tai oru varomas ir slėgio pagrindu veikiantis statybinis kalamasis instrumentas, kuris gerokai našesnis, nei jau minėtas kalimas plaktuku, nes gali įkalti daug daugiau vinių per daug trumpesnį laiką. Dujinė viniakalė nebereikalauja su savimi nešiotis kompresoriaus ar žarnos, ji daug kompaktiškesnė, lengvesnė bei patogesnė. Taip pat šis įrankis sudarytas iš nedaug bei nesudėtingų sudedamųjų dalių, todėl ją remontuoti nėra taip sudėtinga.

Mes jums siūlome viniakales, skirtas sutvirtinti medį bei metalą ar betoną. UAB „BizeA“ dujinė viniakalė, skirta medžiui yra dviejų tipų: HANS NR 90 arba WOODY ND 105 – jos pakankamai lengvos (bent jau tikrai lengvesnės, nei skirtos metalui ar betonui), kompaktiškos bei ne per didelės. Vienintelė dujinė viniakalė, skirta betonui ir metalui, kurią siūlome – BETTY NC 38, yra sunkesnė ir šiek tiek didesnė, jau turinti įrankio dėtuvę.

Dujinė viniakalė – jos privalumai, į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Dujinė viniakalė turi nemažai privalumų – ja nėra sunku naudotis, nereikalinga nei oro žarna, nei vamzdeliai ar kompresorius, taigi ji ergonomiška ir patogi, o dujų balionai, kurių pagrindu veikiama, lengvai keičiami. Taip pat nenuginčijamas pliusas, kad daugelis jų turi galimybę reguliuoti gylį, į kurį norima įkalti. Taigi, dujinė viniakalė veikia daug tiksliau, nei kiti kalamieji įrankiai. Be to, kai kada šio įrankio antgaliai gali būti keičiami, taip pat pritaikyti tiksliam kalimui bei skirtingiems paviršiams. Galiausiai, naujos kartos dujinė viniakalė dažniausiai naudojama veikiant įvairioms aplinkos sąlygoms nesibaiminant, nes ji turi apsaugą nuo drėgmės, sprogimų.

Tačiau į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis viniakalę?

  • Kokia yra vinių užtaisymo sistema, ar apkaba stabili, o kalamasis antgalis pagamintas iš kokybiškų medžiagų ir yra ilgaamžis?
  • Ar dujinė viniakalė yra pakankamai saugi – lengvai šalinami užsikirtimai, ar automatiškai sustoja, pasibaigus vinims?
  • Jei dujinė viniakalė turi dėtuvę – ar ji lengvai keičiama (be įrankių), kiek vinių telpa?
  • Koks viniakalės įkrovimo laikas? Galbūt šis aspektas ne toks svarbus prietaisą naudojant namų apyvokos darbuose, tačiau jei kalbame apie statybų verslą – kiekviena akimirka yra svarbi ir tai, kad įkrovimas vyksta greičiau yra didelis privalumas.
  • Koks yra vibracijos lygis? Puikiai žinome, jog vibravimo garsas vargina ne tik asmenį, atliekantį statybos darbus, tačiau aplinkinius irgi.
  • Ar viniakalė turi kokias nors papildomas funkcijas, pvz. gylio reguliavimą, kuris padės darbus atlikti profesionaliai ir tiksliai?

Galiausiai būtina pabrėžti, jog dujinė viniakalė dažnai nekomplektuojama kartu su dujų balionėliu, todėl juo pasirūpinti reikės atskirai.

Dujinė viniakalė ir vinys. Kaip teisingai išsirinkti?

Kad ir koks įprastas dabar atrodo kalimas į metalą ar betoną, tačiau tai darant vis tiek neretai susimąstome, kaip vinis laikosi šiose medžiagose? Pirmiausia medžiaga sutankėja, tačiau dėl greito, turinčio didelę trintį įsiskverbimo audinys sukimba su vinimi, tvirtinimo medžiagos ir pagrindo jungtis yra labai patvari, todėl ir prasitęsia už tvirtinimo taško ribų. Tačiau kaip išsirinkti vinis?

Dujinė viniakalė naudoja skirtingo ilgio bei storio vinis, todėl būtina atsižvelgti, kokio tipo jums jų reikia, nes įsigijus šį prietaisą parametrų keisti nebegalėsite, kalsite tik tokias vinis, kokios atitinka įrankio nustatymus, kitaip tariant būtina atsižvelgti į vinių tinkamumą prietaiso atžvilgiu. Taip pat vinys pasirenkamos pagal šiuos kriterijus: kalamos medžiagos tvirtumą tvirtinimo taške, įsiskverbimo gylį, vinies diametrą.

Sprendimas: dev4you.lt