Warning: A non-numeric value encountered in /home/biealt/domains/bizea.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5610

Jungtys, oro žarnos

Showing 1–21 of 25 results

Oro, dujų, įvairių skysčių (vandens, benzino, alyvos, rūgščių, šarmų) transportavimui ir perdavimui iš vienos aplinkos į kitą reikalinga naudoti specialias žarnas. Oro ir dujų transportavimui naudojamos oro, o skysčių perdavimui – vandens žarnos. Jos gali būti pasirinkto ilgio (nuo kelių iki keliolikos metrų) ir pločio, su antgaliu (-iais) arba be jų. Žarnos yra lanksčios, todėl patogu jomis naudotis, lengva prieiti prie tam tikrų paviršių, nejudinamų prietaisų, kuriems reikia perduoti didelę suspausto oro, dujų, skysčių koncentraciją. Žarnos gaminamos ir skirtos buitiniam bei pramoniniam naudojimui.

Oro žarnos tinka oro ir dujų transportavimui, gali būti naudojamos su pneumatiniais (suspausto oro) įrankiais, atlaiko itin didelį slėgį, spaudimą (priklausomai nuo žarnos, skiriasi galimi efektyvumo parametrai). Dažnai sujungiamos su kompresoriais, oro filtrais, kita technika. Atitinkamai parinktos gali būti naudojamos maisto ar medicinos pramonėse bei buitiškai: nupučiant rudeninius lapus, dulkes kieme ir pan. Žarnos gali būti poliuretaninės, techninės sustiprintos-armuotos, spiralinės, pasižyminčios dideliu lankstumu. Mūsų įmonės siūlomos poliuretano žarnos atsparesnės žalingam aplinkos poveikiui: ultravioletiniams saulės spinduliams, chemijai, todėl ilgesnis jų eksploatacijos laikas, lyginant su kitomis. Jos pasižymi išliekančiu lankstumu net ir žemoje darbo temperatūroje. Gali būti su viduje įmontuota metaline spirale, kuri užtikrina žarnos tvirtumą, patikimumą, tuo pačiu metu nemažinant jos lankstumo savybių.

Patogiam naudojimui – oro žarnos su ritėmis ir reikalingais priedais

Oro žarnos būti naudojamos kartu su skirtingomis automatinėmis žarnų ritėmis. Kai kurios ritės patogios naudoti ir laikyti rankoje ar padėjus ant žemės (kai žarna nėra itin ilga ir sunki), kitos gali būti montuojamos ant sienų, grindų ar lubų. Čia veikia automatinė sistema, padedanti įtraukti ir tvarkingai susukti nenaudojamą žarną, jog nereikėtų vargti ją padedant ir galvojant, kur laikyti, kad neprarastų savo savybių. Žmonės daro klaidą palikdami oro žarnas tiesiog ant žemės, kadangi taip dažnai ant jų užkrinta įvairūs daiktai ir jas pažeidžia. Į rites susuktos žarnos padeda viso to išvengti. Taip pat galima pasirinkti žarną su automatizuotu atsukimu atgal, ar sumontuotą su pasukama baze, kurią labai paprasta naudoti, nereikia pernešti, užtenka pasukti reikiamu kampu.

Mūsų įmonėje galima įsigyti aukštos kokybės gaminius, sukomplektuoti visą žarnų veikimo sistemą su reikalingais priedais. Naudojant oro žarnas priklausomai nuo turimos įrangos, kuri prijungiama, daugeliu atveju yra reikalingi tam tikri priedai: sujungimai, sąvaržos, antgaliai, veržlės, sklendės, sriegiai, perėjimai, besisukančios movos, skirstytuvai (gali būti dvišakiai, trišakiai ar keturšakiai). Jie užtikrina tinkamą oro ar dujų pralaidumą, paskirstymą, slėgio kontroliavimą. Individualiai yra reikalingi skirtingi priedai, kurie gali būti naudojami pavieniui ar derinant kelis tarpusavyje.

Gaminiai gali būti skirtingų spalvų. Tai padeda besinaudojantiems atskirti, prie kokio įrenginio kiekvieną žarną reikia prijungti, kas aktualu įsigijus vienodo ilgio ir pločio žarnas, atlaikančias skirtingą oro spaudimo slėgį. Taip pat tai svarbu, jei siekiama išlaikyti tam tikrą interjero ar eksterjero dizainą.

Patarimai, planuojantiems įsigyti oro žarnas:

• Perkant svarbu žiūrėti, koks didžiausias slėgis yra leistinas.
• Iš kokios medžiagos pagaminta (kuo padengtos vidinės ir išorinės sienelės) ir kokiomis savybėmis dėl to pasižymi.
• Atkreipti dėmesį, prie kokios darbinės temperatūros žarnos gali būti naudojamos (dažniausiai gamintojas pateikia galimą intervalą, kuris atspindi prie kokios mažiausios ar didžiausios temperatūros jos atliks savo funkcijas).
• Įsigyjant žarną pravartu susikomplektuoti reikalingus ir tinkančius priedus efektyviam rezultatui užtikrinti.

Sprendimas: dev4you.lt